Hakkari Valisi Ali Çelik, Lilyana Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi tarafından kurulan serayı ziyaret etti.Hakkari Valisi Ali Çelik, AK Parti İl Başkanı Zeydin Kaya ile birlikte Lilyana Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi tarafından kurulan serayı ziyaret etti. Merzan Mahallesi'nde yaşayan kadınların ev ihtiyaçlarını karşılamak ve aile bütçesine katkı sağlamak amacıyla yetiştirdikleri sebze ve meyve bahçelerini gezen Vali Çelik, Kooperatif Başkanı Ümmühan Keskin'den sera hakkında bilgi aldı.Hakkari'deki emekçi kadınların kendi imkânları ile ev ekonomilerine ve Hakkâri istihdamına sağladıkları katkılardan dolayı teşekkürlerini ileten Vali Çelik, devletin imkanları dahilinde kendilerine her konuda destek sunulacağını söyledi. İHA
Gündem
Yayınlanma: 12 Mayıs 2024 - 17:56
Güncelleme: 12 Mayıs 2024 - 18:13
Vali Çelik kadınların kurduğu serayı ziyaret etti
Hakkari Valisi Ali Çelik, Lilyana Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi tarafından kurulan serayı ziyaret etti.
Gündem
12 Mayıs 2024 - 17:56
Güncelleme: 12 Mayıs 2024 - 18:13