Sarıkamış İlçe Müftülüğü Ramazan ayı nedeniyle yurtta kalan öğrencilere iftar yemeği veriyor. Ayrıca ihtiyaç sahibi ailelere değeri 850 TL olan Ramazan kolisi hazırlanıyor.
Sarıkamış İlçe Müftülüğü tarafından destekte bulunmak isteyenler için yapılan açıklamada, “ Mübarek Ramazan ayı içerisinde daha fazla ihtiyaç sahibine ulaşmamız adına desteklerinizi bekliyoruz. Fidye ve fitrelerinizi yatırabileceğiniz Sarıkamış İlçe Müftülüğümüzün hesap numarası:
TR650001000329000019755617
Alıcı ismi: Türkiye Diyanet Vakfı Genel Merkezi” denildi.![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/03/660149a120067.jpg)
![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/03/660149ad7b3b2.jpg)
![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/03/660149ba93165.jpg)
İsmail Beytüzün
Sarıkamış İlçe Müftülüğü tarafından destekte bulunmak isteyenler için yapılan açıklamada, “ Mübarek Ramazan ayı içerisinde daha fazla ihtiyaç sahibine ulaşmamız adına desteklerinizi bekliyoruz. Fidye ve fitrelerinizi yatırabileceğiniz Sarıkamış İlçe Müftülüğümüzün hesap numarası:
TR650001000329000019755617
Alıcı ismi: Türkiye Diyanet Vakfı Genel Merkezi” denildi.
![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/03/660149a120067.jpg)
![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/03/660149ad7b3b2.jpg)
![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/03/660149ba93165.jpg)
![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/03/660149c7572c2.jpg)