Kars’ın Sarıkamış ilçesinde sağanak sonrası ortaya çıkan gökkuşağı etrafı renklendirdi. İlçede aralıklarla yağan yağmurun etkisini kaybetmesinin ardından, ilçenin üzerinde gökkuşağı oluştu.Gökkuşağının yağmur bulutlarıyla oluşturduğu renk cümbüşünü ilçe sakinleri ilgiyle izledi. Bazı vatandaşlar, düşen yağmur damlacıklarında güneş ışınlarının kırılıp yansımasıyla gökyüzünde oluşan bu renkli görüntüyü, cep telefonlarıyla kaydetti.Güzel görüntüler oluşturan gökkuşağı, bir süre sonra gözlerden kayboldu.![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/05/664c6e5c3931e.jpg)
![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/05/664c6e6e05e9c.jpg)
Didem Tan Yılmaz
![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/05/664c6e5c3931e.jpg)
![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/05/664c6e6e05e9c.jpg)
![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/05/664c6e81a935c.jpg)