Erzurumspor, Hakan Kutlu'nun takımda kalacağını sosyal medyadan duyurdu. Taraftar yapılan paylaşıma beğeni ve yorum yağdırdı.Erzurumspor, Teknik Direktör Hakan Kutlu ile yeniden anlaştı. İki sezondur Mavi-beyazlıları çalıştıran tecrübeli teknik adam, takımı ile nikah tazeleyerek 'Yola devam" dedi.Mavi-beyazlı kulüp tarafından yapılan paylaşımda, "Yuvana yeniden hoş geldin Hakan Kutlu" ifadelerini kullanarak Mavi-beyaz kalp emojisi bıraktı.Taraftarlarda tecrübeli teknik adamın yuvada kalmasından dolayı mutlu oldu. İHA
Erzurum
Yayınlanma: 08 Haziran 2024 - 11:03
Güncelleme: 08 Haziran 2024 - 11:24
Kutlu yuvada kaldı
Erzurumspor, Hakan Kutlu'nun takımda kalacağını sosyal medyadan duyurdu. Taraftar yapılan paylaşıma beğeni ve yorum yağdırdı.
Erzurum
08 Haziran 2024 - 11:03
Güncelleme: 08 Haziran 2024 - 11:24