Karslı Önder Mingan 1 Haziran 2024 tarihinde İstanbul’da canlı yayında Kick Boks Efsaneler Arenası’na çıkacak. Önder Mingan, “1 Haziran’da maçım var. Allah nasip ederse bir sıkıntı bir sakatlık olmazsa o gün Şehrimiz için ringe çıkacağım. Bu yolda bütün hemşerilerim duasını ve desteğini istiyorum. Şu an kamp sürecine girdim. Çok güzel hazırlanıp bu maçı canlı yayında hemşerilerime armağan edeceğim” dedi.
Karslı Önder Mingan’ın rakibi 1 haftaya belli olacak.
Bizlerde Karslı hemşehrimiz Önder Mingan kardeşimize bu müsabakada ve bundan sonraki spor müsabakalarında üstün başarılar diliyor ve yolu açık olsun diyoruz.
Kars
Yayınlanma: 26 Mart 2024 - 09:49
Karslı Önder Mingan, Efsaneler Arenası'na hazırlanıyor
Karslı Önder Mingan 1 Haziran'da İstanbul’da canlı yayında Kick Boks Efsaneler Arenası’na çıkacak.
Kars
26 Mart 2024 - 09:49
İlginizi Çekebilir