Üye sayısını her geçen gün arttıran Kars Yeşilay Şube Başkanlığı, vatandaşları başta çağın belası uyuşturucu madde olmak üzere sigara ve alkolünden uzaklaştırmak için faaliyetlerini sürdürüyor.
Yeşilay Kars Şube Başkalığı geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği ‘Yeşilay Haftası’ etkinliklerinin ardından, yarın da (27 Mayıs 2024) ‘Yeşil Sahne’ etkinliği gerçekleştirecek.
Kars Yeşilay Şube Başkanı Yusuf Bulut, Kars Gençlik Merkezinde gerçekleştirilecek olan ‘Yeşil Sahne’ etkinliğinde resim sergisi, şiir ve müzik dinletisi yapılacağını söyledi. Şair Mehmet Duman’ın şiirlerini okuyacağı Gökhan Taş'ın da sahne alacağı etkinlikte Kars-ı Dilbeste Topluluğunun da müzik dinletisi sunacağını beliren Başkan Yusuf Bulut Kars halkını programa davet etti.