Kars İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından başlatılan kadın çiftçilere yönelik “Sağım Hijyeni ve Sanitasyon Kursu” devam ediyor.
Kars İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından yürütülen, "Kadın Çiftçiler Öğreniyor. Ekonomik ve Sosyal Olarak Güçleniyor Projesi" kapsamında başlatılan “Süt Sığırcılığında Sağım Hijyeni ve Sanitasyon Kursu” Merkez Hacıveli Köyünde yapıldı.
Kadın çiftçiler, Kars İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri tarafından bilgilendirilerek merak ettikleri soruları sorma imkanı buldular. Kars İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından başlatılan Süt Sığırcılığında Sağım Hijyeni ve Sanitasyon Kursunun planlı olarak farklı köylerde devam edeceği belirtildi. İsmail Beytüzün
Kars İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından yürütülen, "Kadın Çiftçiler Öğreniyor. Ekonomik ve Sosyal Olarak Güçleniyor Projesi" kapsamında başlatılan “Süt Sığırcılığında Sağım Hijyeni ve Sanitasyon Kursu” Merkez Hacıveli Köyünde yapıldı.
Kadın çiftçiler, Kars İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri tarafından bilgilendirilerek merak ettikleri soruları sorma imkanı buldular. Kars İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından başlatılan Süt Sığırcılığında Sağım Hijyeni ve Sanitasyon Kursunun planlı olarak farklı köylerde devam edeceği belirtildi. İsmail Beytüzün