Iğdır'da belediye tarafından lise öğrencilerine herhangi bir yangına karşı önlem için yangın tatbikatı yapıldı.Iğdır Belediyesi İtfaiye ekipleri yangın tatbikatlarına devam ediyor. Bu çerçevede İmam Hatip Ortaokulunda yangın tatbikatı düzenledi. Tatbikatta yangın yanma bilgisi, yangın yerindeki tehlikeler, söndürme maddeleri ve teknikleri gibi başlıca konularda eğitim verildi. Eğitimlerin ilerleyen dönemlerde devam edeceği öğrenildi. İHA
Iğdır
Yayınlanma: 24 Mayıs 2024 - 15:02
Güncelleme: 24 Mayıs 2024 - 15:07
Iğdır'da lise öğrencilerine yangın tatbikatı eğitimi
Iğdır'da belediye tarafından lise öğrencilerine herhangi bir yangına karşı önlem için yangın tatbikatı yapıldı.
Iğdır
24 Mayıs 2024 - 15:02
Güncelleme: 24 Mayıs 2024 - 15:07
İlginizi Çekebilir