31 Mart seçimleri sonrası göreve gelen Digor Belediye Eş Başkanları Adem Oyman ve Ülker Özadikti, ilçe merkezindeki cadde ve sokaklarda çevre temizliği yaptı. Belediye personeli ile birlikte ellerine eldiven geçiren Belediye başkanları Adem Oyman ve Ülker Özadikti, cadde ve sokaklara saçılmış çöpleri tek tek topladı. Ellerindeki süpürge ve küreklerle çöpleri toplayan başkanlar toplanan cürufları çöp toplama alanına gönderdi. Digor'un her zaman hizmetin en iyisine layık olduğunu dile getiren Belediye Başkanı Adem Oyman, Digor Belediyesi personeli ile birlikte çevre temizliğinin yanı sıra ilçe merkezinde bulunan su kanalını da temizlediklerini söyledi. İlçe halkı tarafından da ilgiyle izlenen başkan ve belediye çalışanlarının gerçekleştirdiği bu çevre bilinci, vatandaştan takdir topladı.Ali Asker Daşdelen
Kars
Yayınlanma: 05 Mayıs 2024 - 12:07
Güncelleme: 05 Mayıs 2024 - 12:10
Digor Belediye eş başkanları ilçede çöp temizliği yaptı
Digor Belediye Eş Başkanları Adem Oyman ve Ülker Özadikti, ilçe merkezindeki cadde ve sokaklarda çevre temizliği yaptı.
Kars
05 Mayıs 2024 - 12:07
Güncelleme: 05 Mayıs 2024 - 12:10