12 Mart İstiklal Marşının kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü müsabetiyle Çıldır Anadolu İmam Hatip Lisesinde program düzenlendi.12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü İlçe Programı Çıldır Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda yapıldıPrograma Çıldır Kaymakamı M. Enes İpek, Çıldır Garnizon Komutanı Rıdvan Kök, Çıldır Belediye Başkanı vekili Özay Coşkun, kurum amirleri, Siyasi parti temsilcileri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan program, Meslek Dersleri Öğretmeni Faruk Beşkaya tarafından günün anlam ve önemini belirten konuşmanın yapılmasıyla devam etti. Akabinde Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Devran Yılmaz ve öğrencilerinin hazırlamış olduğu ''KORKMA!'' korosu ve tiyatro oyunu sahnelendi. Müzik Öğretmeni Bora Karasu'nun türkü sunumunun ardından program sona erdi. İHA
Ardahan
Yayınlanma: 13 Mart 2024 - 10:03
Güncelleme: 13 Mart 2024 - 10:58
Çıldır'da İstiklal Marşının Kabulü Programı Düzenlendi
12 Mart İstiklal Marşının kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü müsabetiyle Çıldır Anadolu İmam Hatip Lisesinde program düzenlendi.
Ardahan
13 Mart 2024 - 10:03
Güncelleme: 13 Mart 2024 - 10:58