CHP Kars eski İl Başkanı Taner Toraman yaptığı açıklamada, “Cumhuriyetimizin 100. yılında yıkılan umutlar bu seçimde yeniden yeşerdi. Genel seçimlerde yaşanan hayal kırıklığı yerini bu yerel seçimle mutluluğa bıraktı. Bizleri gururlandırdı. Sosyal demokratlar toplumun tüm kesimlerinin oyunu aldı. İşte bu tarihi bir fırsattır.
Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında, kurucu değerlerimiz ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün devrimlerinin ışığında toplumsal barışın yeniden tesisi, kalkınan bir Türkiye’nin inşası ve geleceğe umutla bakan gençlerin ülkesi olma yolunda önemli bir aşama kaydedildi.
Öncelikle bu süreci yöneten başta CHP Genel Başkanı Sayın Özgür Özel ve bu sürece önemli katkısı olan belediye başkan adaylarımızı, belediye meclis adaylarımızı, il genel meclisi adaylarımızı ve her seçimde canla başla çalışan CHP'nin vefakar örgütünü yürekten kutluyorum. Kazanan tüm yol arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.” dedi.
Kars
Yayınlanma: 01 Nisan 2024 - 11:02
Güncelleme: 01 Nisan 2024 - 11:29
Toraman: Yıkılan umutlar bu seçimde yeniden yeşerdi
CHP Kars eski İl Başkanı Taner Toraman seçimler hakkında, “Atatürk’ün devrimlerinin ışığında toplumsal barışın yeniden tesisi, kalkınan bir Türkiye’nin inşası ve geleceğe umutla bakan gençlerin ülkesi olma yolunda önemli bir aşama kaydedildi.” dedi.
Kars
01 Nisan 2024 - 11:02
Güncelleme: 01 Nisan 2024 - 11:29
İlginizi Çekebilir