Yakınca Mahallesinde gerçekleşen yol açma, genişletme ve yenileme çalışmalarını inceleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Prof. Dr. İlhan Geçit, "İlçemizin en fazla nüfusun olduğu mahallelerden Yakınca, konforlu yol ağıyla birlikte daha cazip bir kimliğe kavuşacaktır" dedi.Yeşilyurt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri, Yeşilyurt'un ulaşım ağını güvenli ve daha kullanışlı hale getirmek için ilçenin dört bir tarafında yoğun bir mesai yapıyor. Yakınca Mahallesinde araç ve yaya trafiğinin yoğunlaştığı yollar belirlenen planlama çerçevesinde baştan aşağıya yenilenirken, yapılan çalışmalarla birlikte vatandaşların evlerine ve işyerlerine ulaşımı daha rahat hale getirilmesi hedefleniyor. Yeşilyurt'un muhtelif bölgelerinde gerçekleşen dönüşüm yatırımlarını yerinde takip etmeye devam eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Prof. Dr. İlhan Geçit, beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Özgür ve Mehmet Cüreoğlu ile birlikte Yakınca Mahallesindeki çalışmaları inceledi.
Gündem
Yayınlanma: 07 Haziran 2024 - 11:01
Güncelleme: 07 Haziran 2024 - 11:30
Yakınca konforlu yollarıyla daha cazip hale gelecek
Yeşilyurt Belediye Başkanı Prof. Dr. İlhan Geçit, "İlçemizin en fazla nüfusun olduğu mahallelerden Yakınca, konforlu yol ağıyla birlikte daha cazip bir kimliğe kavuşacaktır" dedi.
Gündem
07 Haziran 2024 - 11:01
Güncelleme: 07 Haziran 2024 - 11:30