Kars Valisi Ziya Polat, bugün Kafkas Üniversitesi İktisat Fakültesi'nde Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) Alan Yeterlilik (AYT) Sınavı’na giren öğrenciler ve velileriyle buluştu.Öğrencilere sınavlarının nasıl geçtiğini soran ve sohbet eden Vali Polat, onlara tercih zamanı geldiğinde bölüm seçerken severek yapacakları mesleği tercih etmelerini öğütledi ve istedikleri bölümü kazanmalarını temenni ederek başarılar diledi.Ali Asker Daşdelen
Kars
Yayınlanma: 09 Haziran 2024 - 20:24
Güncelleme: 09 Haziran 2024 - 20:29
Vali Polat'tan sınava giren öğrencilere ziyaret
Kars Valisi Ziya Polat, Alan Yeterlilik Sınavı (AYT)'na giren öğrenciler ve velileriyle bir araya geldi.
Kars
09 Haziran 2024 - 20:24
Güncelleme: 09 Haziran 2024 - 20:29