Yerel seçime az bir zaman kala çalışmalarını mahalle mahalle sürdüren Yeniden Refah Partisi Kars Belediye Başkan Adayı Uğur Şen, Bülbül Mahallesinde incelemelerde bulunarak mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Mahallede Kafkas Üniversitesinin geçit vermez kapısı önünde açıklamada bulunan Belediye Başkan Adayı Uğur Şen, “Şehrimizin göz bebeği Kafkas Üniversitesinin Bülbül Mahallesine açılan kapısı kapalı. Bu kapı kapalı olduğu için dolmuşlarda bu bölgeden geçmiyor. Dolayısıyla bu kapının ve yolun açılmasıyla dolmuşlar da burada geçecek ve mahalle canlanacak. Mahalle sakinlerimiz de bu sıkıntıdan kurtulmuş olacak. Diğer taraftan Kars’ın tüm mahalleleri gibi Bülbül Mahallesinin de İmar sorununu belediye başkanlığını kazandığımız zaman çözüme kavuşturacağız ve yaşanabilir bir hale getireceğiz “dedi.
Kars
Yayınlanma: 21 Mart 2024 - 11:07
Güncelleme: 21 Mart 2024 - 14:43
Uğur Şen: Bülbül Mahallesi'nin sorunlarını çözeceğiz
Yeniden Refah Partisi Kars Belediye Başkan Adayı Uğur Şen, Bülbül Mahallesinin ulaşım ve imar sorununu çözerek şehrin gözde mahallelerinden biri haline getireceğinin sözünü verdi.
Kars
21 Mart 2024 - 11:07
Güncelleme: 21 Mart 2024 - 14:43
İlginizi Çekebilir