Kars’ın Selim ilçesine bağlı Beyköy Süleyman Aydın Ortaokulu öğrencileri “Şehrimi Tanıyorum” projesi kapsamında Kars’ın tarihi yerlerini gezdi. Kars Valisi Ziya Polat’ın öncülüğünde başlatılan Kars’ta eğitimin daha üst seviyelere çıkartılması için geliştirilen Kars’ta Akılcı Fikirlerle Kaliteyi Artırma Stratejileri (KAFKAS) projesinin “Şehrimi Tanıyorum” alt faaliyeti kapsamında öğrencilerKafkas Cephesi Harp Tarihi Müzesi, Peynir Müzesi ve Ani Tarihi Kenti’ni ziyaret etti. Beyköy Süleyman Aydın Ortaokulu öğrencileri için düzenlenen gezide öğrenciler bölgenin tarihi ve kültürel mirasını yakından tanıma fırsatı buldu.![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/06/665d6f21b9249.jpg)
![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/06/665d6f32cc910.jpg)
![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/06/665d6f41e78b3.jpg)
![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/06/665d6f50163a2.jpg)
Didem Tan Yılmaz
![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/06/665d6f21b9249.jpg)
![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/06/665d6f32cc910.jpg)
![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/06/665d6f41e78b3.jpg)
![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/06/665d6f50163a2.jpg)
Didem Tan Yılmaz