Muşspor Futbol Şube Sorumlusu Kürşat Duymuş ve Teknik Direktör Ercüment Coşkundere, basın toplantısı düzenleyerek takımın geleceği hakkında önemli açıklamalarda bulundu.Geçtiğimiz hafta sonu Çatalcaspor'a mağlup olan Muşspor'da teknik direktör Kadir Kar'ın istifasının ardından hızlı bir değişim süreci yaşandı. Kar'ın istifasının ardından hiç zaman kaybetmeden yeni hoca arayışına geçen Muşspor yönetimi bu kapsamda ilk olarak takıma Futbol Şube Sorumlusu olarak Muş'un futboldaki efsanelerinden Kürşat Duymuş'u getirdi. Duymuş'un futbolun başına geçmesiyle birlikte UEFA Pro Lisans'a sahip olan Teknik Direktör Ercüment Coşkundere ile anlaşma sağlandı. Muşspor Futbol Şube Sorumlusu Kürşat Duymuş ve Teknik Direktör Ercüment Coşkundere, basın toplantısı düzenleyerek kalan 7 haftada ellerinden gelenin en iyisini yaparak Muşspor'u 2. Lig'e çıkartmak istediklerini söylediler.Yeni teknik heyetin liderliğinde takımın başarılı bir performans sergileyeceğine olan inancını dile getiren Futbol Şube Sorumlusu Kürşat Duymuş, taraftarları takımlarına destek olmalarına davet ederek, "Son maçtan sonra bazı gelişmeler yaşandı. Başkanımızın teklifi üzerine burada futboldan sorumlu tam yetkili başkan yardımcısı olarak göreve başladım. Başkanımız Nevzat Kaya bizi bu göreve layık gördü. Burası tabi benim şehrim, memleketim olmasından dolayı da ayrı bir anlam ifade ediyor. Biz de Nevzat Başkanımızla istişarelerde bulunduktan sonra çok zaman kaybetmeden maça yaklaşan zaman içerisinde bir karar vermemiz gerekiyordu. Bu işle alakalı da üst liglerde çalışmış, bilgisi, becerisi, deneyimine çok güvendiğimiz bir kişi ve çok takdir ettiğimiz Muşsporumuzu da ayağa kaldırabilecek potansiyeli fazlasıyla onda gördüğümüz için Ercüment hocamızla görüşüp anlaştık. Ercüment hocamız bugün Muş'a geldi. İnşallah bundan sonra teknik anlamda hocam her şeyi gerekli şekilde yapacaktır. Gerek başkanımız, gerekse ben, hocama çok güzel bir çalışma alanı bırakarak hep birlikte ele ele vereceğiz. Bu sadece bir iki kişinin yapacağı iş değil. Birlik olduğumuz zaman her şey daha güzel olacak. İnşallah hocamızla beraber çok güzel günler yaşayacağımızı ümit ediyorum. Her iki taraf için de inşallah hayırlı olur" dedi.
Gündem
Yayınlanma: 06 Mart 2024 - 18:10
Güncelleme: 06 Mart 2024 - 21:04
Muşspor yönetiminden büyük değişiklik: Yeni hedefler belirlendi
Muşspor Futbol Şube Sorumlusu Kürşat Duymuş ve Teknik Direktör Ercüment Coşkundere, basın toplantısı düzenleyerek takımın geleceği hakkında önemli açıklamalarda bulundu.
Gündem
06 Mart 2024 - 18:10
Güncelleme: 06 Mart 2024 - 21:04