Lokman Hekim Van Hastanesi yönetimi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle kadın personel ve hastalara çiçek verdi.Lokman Hekim Van Hastanesi yönetimi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle hastanedeki kadın hastalara ve personele çiçek verdi. Kadınlar Günü nedeniyle hastaneyi gezen Genel Müdür Fatih Doğan ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Hülya Durmaz, hastalara çiçek vererek günlerini kutladı.Kadınlara sağlık ve mutluluk temennisinde bulunan hastane yönetimi, kadın personellerine de çiçek vermeyi ihmal etmedi. İHA
Gündem
Yayınlanma: 08 Mart 2024 - 16:42
Güncelleme: 08 Mart 2024 - 16:46
Lokman Hekim Van Hastanesinde 'Kadınlar Günü' etkinliği
Lokman Hekim Van Hastanesi yönetimi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle kadın personel ve hastalara çiçek verdi.
Gündem
08 Mart 2024 - 16:42
Güncelleme: 08 Mart 2024 - 16:46