Kültür Merkezinin konferans salonunda düzenlenen toplantıda konuşan Kaymakam Özçelik, muhtarların vatandaş ile devlet arasında köprü görevi gördüğüne değinerek, "Kamu yönetim zincirinin ilk halkası muhtarlarımız, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının ve beklentilerinin karşılanmasında, sorunlarının çözüme kavuşturulmasında olmazsa olmaz bir öneme sahip olup, köy ve mahallelerimizde devletimizin gören gözü, işiten kulağıdır. Buradaki amacımız, mahalle ve köylerimizin sorun ve sıkıntılarını birinci ağızdan dinlemek ve ilgili kurumlarımızın koordinesinde, imkanlarımız ölçüsünde çözüme kavuşturmaktır" şeklinde konuştu. İHA
Gündem
Yayınlanma: 21 Mart 2024 - 09:40
Güncelleme: 21 Mart 2024 - 09:46
Kaymakam Özçelik başkanlığında 'Muhtarlar Toplantısı' yapıldı
Bitlis'in Hizan Kaymakamı Nurhalil Özçelik başkanlığında köy ve mahalle muhtarlarının katılımıyla toplantı yapıldı.
Gündem
21 Mart 2024 - 09:40
Güncelleme: 21 Mart 2024 - 09:46