Sarıkamış Kaymakamı Enis Aslantatar, köy ziyaretleri kapsamında ilçeye bağlı İnkaya ve Taşlıgüney köylerini ziyaret etti. İnkaya Karataş İlkokulunu ziyaret eden Kaymakam Aslantatar öğrencilerle bir araya gelerek kitap okuttu. Öğrencilere kitap okumanın önemini belirterek derslerinde başarılar diledi. Kaymakam Enis Aslantatar ardından Taşlıgüney köyünde vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinledi. ![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/04/662cb825c2570.jpg)
![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/04/662cb8343fe49.jpg)
![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/04/662cb8411ce7f.jpg)
Didem Tan Yılmaz
![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/04/662cb825c2570.jpg)
![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/04/662cb8343fe49.jpg)
![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/04/662cb8411ce7f.jpg)
![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/04/662cb84ce1903.jpg)