Kars İl Tarım Müdürlüğü tarafından Selim’de kadın çiftçilere hayvan sağım hijyeni ve sanitasyon kursu verildi. Kars İl Müdürlüğü tarafından yürütülen, "Kadın Çiftçiler Öğreniyor. Ekonomik ve Sosyal Olarak Güçleniyor Projesi", kapsamında Kars’ın Selim ilçesine bağlı Eskigeçit köyünde Büyük Baş Hayvancılıkta Sağım Hijyeni ve Sanitasyon kursu verildi.Yoğun ilgi gören eğitimde kadın çiftçilere kursun bitiminde sertifika verilecek. Kars İl Tarım Müdürlüğü tarafından eğitimlerin planlı olarak farklı İlçelerde ve köylerde devam edeceği belirtildi. ![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/06/6667fb2f3a0f8.jpg)
![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/06/6667fb3bccb19.jpg)
![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/06/6667fb48a7a3a.jpg)
Didem Tan Yılmaz
![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/06/6667fb2f3a0f8.jpg)
![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/06/6667fb3bccb19.jpg)
![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/06/6667fb48a7a3a.jpg)
Didem Tan Yılmaz