Ramazan ayına girilmesiyle birlikte Kars’ta bu akşam camilerde ilk Teravih namazı yoğunluğu yaşandı.
Kars’ta ilk Teravih namazından dolayı kalabalığın en çok görüldüğü camilerden biri olan Sultan Alparslan Külliyesi’nde cemaatin içinde Kars Valisi ve Belediye Başkan Vekili Ziya Polat da vardı. Namazın ardından vatandaşlarla sohbet edip fotoğraf çektiren Ziya Polat, vatandaşların Ramazan ayını tebrik eti.
Ali Asker Daşdelen