Kars Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, bahar mevsiminin gelmesiyle birlikte park ve bahçelerde yürüttüğü ağaç budama ve bakım-onarım çalışmalarına devam ediyor.
Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, şehrin çeşitli bölgelerinde bulunan ağaçların budama işlemlerini düzenli bir şekilde sürdürerek ağaçların gelişimlerini kuvvetlendirip, sağlıklı kılmak için budama işlemleri yapılıyor.
Gerçekleşen budama işlemlerinde kuru ağaçlar, elektrik tellerine uzanan ağaç dalları için gerekli işlemler yapılıp kuru dalların budanması ve bakım işlemleri yapılıyor.![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/05/663f202e9bb42.jpg)
![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/05/663f204c6e7ec.jpg)
![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/05/663f2059d5582.jpg)
Didem Tan Yılmaz
Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, şehrin çeşitli bölgelerinde bulunan ağaçların budama işlemlerini düzenli bir şekilde sürdürerek ağaçların gelişimlerini kuvvetlendirip, sağlıklı kılmak için budama işlemleri yapılıyor.
Gerçekleşen budama işlemlerinde kuru ağaçlar, elektrik tellerine uzanan ağaç dalları için gerekli işlemler yapılıp kuru dalların budanması ve bakım işlemleri yapılıyor.
![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/05/663f202e9bb42.jpg)
![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/05/663f204c6e7ec.jpg)
![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/05/663f2059d5582.jpg)
Didem Tan Yılmaz