Adaylığı düşürülen Özcan Müçük, Kars’a hizmet sevdasından geri durmayacağını belirterek desteklerinden dolayı Kars halkına teşekkür etti. Müçük her zaman Kars halkının emrinde olacağını söyleyerek, “Serhat şehrimin güzel insanları 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Bağımsız Kars Belediye Başkan Adayı olarak müracaat ettim. Dostlarımla beraber sahaya çıktığım andan itibaren büyük bir teveccühle karşılandım. Devletimize olan bağlılığımız gereğince bu kararı büyük bir olgunlukla karşılamaktan başka bir düşünce zihnimizde hiçbir zaman oluşmadı. Kars merkez başta olmak üzere en ücra mahallelerinde bile halkımız ben, bağrına bastı. Aday olmamın engellendiği ana kadar sahada çalışmalarımı devam ettirdim.
Seçimlere katılamamış olsam da şahsıma gösterilen büyük ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim. Kars Belediye Başkanı olmasam da canımdan aziz bildiğim hemşehrilerimin emrinde ve hizmetinde olmaya devam edeceğim. Kars’a olan sevdam yalnızca bu seçimlerle sınırlı değildir. Bu can bu bedende oldukça Kars’a hizmet sevdamdan geri durmayacağım. Tüm Karslı hemşerilerime minnettarım. Beni bağrına basan aziz Kars halkından helallik diliyorum, hakkınızı helal edin. Özcan Müçük her daim Kars halkının emrinde, garibanın yanında olmaya devam edecektir.” dedi.
Kars
Yayınlanma: 08 Mart 2024 - 11:55
"Kars'a olan sevdam yalnızca bu seçimlerle sınırlı değildir"
Bağımsız Kars Belediye Başkan Adayı olarak müracaat eden ve adaylığı düşürülen Özcan Müçük, Kars halkına desteklerinden dolayı teşekkür etti.
Kars
08 Mart 2024 - 11:55
İlginizi Çekebilir