DEM Parti Kars İl teşkilatı tarafından düzenlenen mahallelerde halk buluşması programında konuşma yapan DEM Parti Kars Belediye Başkan Adayı Kenan Karahancı, “Halk buluşmamızda Aydınlıkevler Mahallesi'ndeyiz. Coşkulu, umutlu bir buluşma gerçekleştirmekteyiz ve diyoruz ki Kars’ı sağlıklı, halkın ihtiyaçları için üretimi önceleyen, engelleri ortadan kaldıran, tüm canlıları merkezine alan, engellilerin, kadınların, gençlerin, çocukların güvenli, huzurlu yaşayacağı, neşeli bir şehir görüntüsüne kavuşturacağız. DEM gelecek, devran dönecek.” İfadelerini kullandı.
Başkan Adayı Kenan Karahancı, 31 Mart sabahı tüm halkımızı sandık başına gitmesini, diğer şehirlerde bulunan vatandaşlarımızın da Kars’a gelerek oylarını kullanmalarını istediklerini belirtti.![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/03/65fc054a252df.jpg)
![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/03/65fc055942478.jpg)
İsmail Beytüzün
Başkan Adayı Kenan Karahancı, 31 Mart sabahı tüm halkımızı sandık başına gitmesini, diğer şehirlerde bulunan vatandaşlarımızın da Kars’a gelerek oylarını kullanmalarını istediklerini belirtti.
![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/03/65fc054a252df.jpg)
![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/03/65fc055942478.jpg)
İsmail Beytüzün