TFF 2. Lig Kırmızı Grup'ta başarıyla mücadele eden Alagöz Holding Iğdır Futbol Kulübü'nün başarısı Kars halkını da mutlu ediyor. Iğdır’ın kendi evladı Cantürk Alagöz ile uçan Iğdırspor, Kars ile birlikte bölgemizi gururlandırmaya devam ediyor.Normal sezonu 74 puanla 3. sırada tamamlayan Iğdır FK, 2.Lig Yükselme Gurubu Play Off 1. Tur maçında Erzincan ve İskenderunspor'u geçerek büyük bir başarıya daha imza attı.
TFF 2. Lig'de Play-Off 2.Lig Yükselme Play Off 3. Tur maçında dün kendi evinde Kastamonuspor karşı karşıya gelen Iğdır FK, rakibini 2-1 yenerek ikinci maç öncesi büyük bir avantaj sağladı. Maçın ardından deplasmanda oynayacakları rövanş maçının hazırlıklarını sürdürün Iğdır FK’nın önümüzdeki sezon Süper Ligde oynayacak olması Iğdırlılar kadar Kars halkını da mutlu edecek.Tacettin Durmuş
TFF 2. Lig'de Play-Off 2.Lig Yükselme Play Off 3. Tur maçında dün kendi evinde Kastamonuspor karşı karşıya gelen Iğdır FK, rakibini 2-1 yenerek ikinci maç öncesi büyük bir avantaj sağladı. Maçın ardından deplasmanda oynayacakları rövanş maçının hazırlıklarını sürdürün Iğdır FK’nın önümüzdeki sezon Süper Ligde oynayacak olması Iğdırlılar kadar Kars halkını da mutlu edecek.Tacettin Durmuş