Elazığ Belediyesi tarafından kurulan kullanılmış giysi kumbarası, kimliği belirsiz kişilerce tahrip edildi.Elazığ Belediyesi tarafından kullanılmayan pantolon, ayakkabı, kemer, çanta, nevresim, pelüş oyuncak ve benzeri ürünlerin biriktirildiği ve toplanan tekstil ürünlerinden kullanılabilir durumda olmayanlar iplik firmalarında değerlendirilerek geri dönüşüm sürecine katkı sağlanıp hem çevreye hem de ekonomiye kazandırılan kullanılmış giysi kumbarası, gece saatlerinde kimliği belirsiz kişiler tarafından talan edildi. Ataşehir Mahallesi kanal boyundaki giysi kumbarası kimliği belirsiz kişiler tarafından kilitleri kırıldı, içindeki kumaşlar yerlere saçıldı ve kapakları ezildi.Olayın aydınlatılması için inceleme başlatıldı. İHA
Gündem
Yayınlanma: 02 Nisan 2024 - 12:36
Güncelleme: 02 Nisan 2024 - 12:41
'Giysi kumbarası' talan edildi
Elazığ Belediyesi tarafından kurulan kullanılmış giysi kumbarası, kimliği belirsiz kişilerce tahrip edildi.
Gündem
02 Nisan 2024 - 12:36
Güncelleme: 02 Nisan 2024 - 12:41