Erzurum'da etkili olan olumsuz hava, Söğütlü Mahallesi'nde hortumla kendini gösterdi.Öğleden sonra başlayan yağmurla birlikte etkisini artıran fırtına Erzurum'a 20 km uzaklıktaki Söğütlü Mahallesi'nde hortuma dönüştü. Köyde bazı evlerin çatısı uçtu, vatandaşlar o anları cep telefonu ile kaydetti. Alınan bilgilere göre hortumun etkili olduğu mahallede can kaybı ya da yaralanma olmadı. Erzurum Valiliği ve AFAD hasar tespitinin devam ettiğini açıkladı. İHA
Erzurum
Yayınlanma: 12 Mayıs 2024 - 16:36
Güncelleme: 12 Mayıs 2024 - 17:08
Erzurum'da hortum evlerin çatılarını uçurdu
Erzurum'da etkili olan olumsuz hava, Söğütlü Mahallesi'nde hortumla kendini gösterdi.
Erzurum
12 Mayıs 2024 - 16:36
Güncelleme: 12 Mayıs 2024 - 17:08