Erzincan'da okul sporları faaliyet programında yer alan A Gençler Yıldızlar Atıcılık İl Birinciliği müsabakaları yapıldı.Erzincan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okul Sporları A Gençler Yıldızlar Atıcılık İl Birinciliği müsabakaları Sporcu Eğitim Merkezi SEM Atıcılık Poligonu'nda gerçekleşti.Çekişmelere sahne olan müsabakalarda, dereceye girebilmek için sporcular yarıştı.Dereceye giren sporcular, Türkiye Şampiyonası'nda Erzincan'ı temsil edecekler.Erzincan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü sporcuları tebrik ederek, başarılarının devamını diledi. İHA
Gündem
Yayınlanma: 21 Mart 2024 - 10:36
Güncelleme: 21 Mart 2024 - 11:12
Erzincan'da derece için silahlar çekildi
Erzincan'da okul sporları faaliyet programında yer alan A Gençler Yıldızlar Atıcılık İl Birinciliği müsabakaları yapıldı.
Gündem
21 Mart 2024 - 10:36
Güncelleme: 21 Mart 2024 - 11:12