Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi (EBYÜ) öğrencileri, Kuzey Makedonya'da düzenlenen Erasmus Karma Yoğun Programı'na katıldı.EBYÜ'yü temsilen Hukuk Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Nagehan Okumuş ve Hukuk Fakültesinden öğrencilerin katıldığı Erasmus+ K131 "Karma Yoğun Programı", Uluslararası Vizyon Üniversitesi tarafından düzenlendi. EBYÜ'nün yanı sıra Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ve Sırbistan Novi Pazar Üniversitesinin de katıldığı proje "Sosyal Medya'da Nefret Söylemi ve Nefret Suçları" konusunda gerçekleştirildi. İHA
Gündem
Yayınlanma: 23 Mayıs 2024 - 11:22
Güncelleme: 23 Mayıs 2024 - 11:35
EBYÜ, Kuzey Makedonya'da düzenlenen Erasmus Karma Yoğun Programı'na katıldı
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi (EBYÜ) öğrencileri, Kuzey Makedonya'da düzenlenen Erasmus Karma Yoğun Programı'na katıldı.
Gündem
23 Mayıs 2024 - 11:22
Güncelleme: 23 Mayıs 2024 - 11:35