'Cumhuriyete Doğru' tiyatro oyunu Erzincan'da sahnelendi. Seyirciler duygusal anlar yaşadı.T.C. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanan Cumhuriyetin 100. Yılı projeleri kapsamında 'Cumhuriyete Doğru' adlı tiyatro oyunu Erzincan'da izleyicilerle buluştu. Seyircilerin duygusal anlar yaşadığı tiyatro oyunu büyük beğeni topladı.T.C. Milli Eğitim Bakanlığı, Cumhuriyetin 100. Yılı projeleri kapsamında 'Cumhuriyete Doğru' adlı tiyatro oyununu hazırladı. EBYÜ Erdoğan Büyükkasap Kongre Merkezi'nde sahnelenen oyun, vatandaşların büyük ilgisi ve beğenisiyle izlendi.Erzincan'da sahnelenen oyun vatandaşlara duygusal anlar yaşatırken beğeni topladı. İHA
Gündem
Yayınlanma: 08 Mart 2024 - 10:33
Güncelleme: 08 Mart 2024 - 10:46
'Cumhuriyete Doğru' tiyatro oyunu Erzincan'da sahnelendi
'Cumhuriyete Doğru' tiyatro oyunu Erzincan'da sahnelendi. Seyirciler duygusal anlar yaşadı.
Gündem
08 Mart 2024 - 10:33
Güncelleme: 08 Mart 2024 - 10:46