31 Mart seçimlerinde AK Parti Selim Belediye Başkanlığını kaybeden başkan Coşkun Altun yayımladığı mesajında, “ Aziz Selimli Hemşerilerim; Demokratik bir ortamda gerçekleşen seçimlerde Aziz halkımız tercihlerini bir başka adaydan yana koydu. Uzun yıllardır siz kıymetli hemşehrilerimize hizmet etmek için siyasetin her kademesinde görev aldım ve hiç bir zaman sizleri mahcup etmedim. Görev süremiz boyunca ilçem için yaptığımız hizmetler kazandırdığımız eserler göz önündedir, halkımıza saygılarımı hürmetlerimi teşekkürlerimi sunuyorum. Görev yaptığımız süre zarfında imkanlar dahilinde hiç kimseyi boş geri çevirmedik, ayrım yapmaksızın asli hizmetlerimizi yaptık çok şükür. Her şeye rağmen bilerek ya da bilmeyerek, razı edemediğimiz dost ve hemşerilerimizden başta olmak üzere helallik istiyorum, benden yana helal olsun. Tüm siz değerli aziz Selimli hemşerilerimi sevgiyle saygıyla muhabbetle selamlıyor, Allah’a emanet ediyorum.” dedi. Ali Asker Daşdelen
Kars
Yayınlanma: 02 Nisan 2024 - 10:01
Coşkun Altun, helallik istedi
Kars’ın Selim İlçesi AK Parti Belediye Başkanlığı seçimini kaybeden başkan Coşkun Altun, ilçe halkından helallik istedi.
Kars
02 Nisan 2024 - 10:01