Tarım ve Orman Bakanlığı’nın tüm Türkiye’de başlatmış olduğu “Orman Benim” kampanyası Kars’ın Selim ilçesinde de yapıldı.Orman yangınlarının önlenmesi ve vatandaşlarda orman yangınlarının orman yangınlarının çıkmasını önleme şuurunun oluşturulması amacıyla başlatılan kampanya kapsamında Selim’de bulunan Celal Aras Hatıra Ormanı yangına sebebiyet verebilecek materyaller ile çevre kirliliği yaratan çöpler temizlendi.Kampanya çerçevesinde orman yol kenarları ve orman içlerinde yangına sebep olacak şişe, cam, çaput ve yanıcı özelliği olan atıklar toplandı.
Kars’ın Selim ilçesinde düzenlenen “Orman Benim” kampanyasına Vali Vekili Muhammed Enes Çıkrık, Selim Kaymakamı Mubin Demirkıran, Selim Belediye Başkanı Barış Koç ve öğrenciler katıldı.![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/05/663f17cc8438c.jpg)
![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/05/663f17d827af6.jpg)
![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/05/663f17e35ce72.jpg)
![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/05/663f17efaacd9.jpg)
![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/05/663f17fb03142.jpg)
![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/05/663f1805a9201.jpg)
İsmail Beytüzün
Kars’ın Selim ilçesinde düzenlenen “Orman Benim” kampanyasına Vali Vekili Muhammed Enes Çıkrık, Selim Kaymakamı Mubin Demirkıran, Selim Belediye Başkanı Barış Koç ve öğrenciler katıldı.
![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/05/663f17cc8438c.jpg)
![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/05/663f17d827af6.jpg)
![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/05/663f17e35ce72.jpg)
![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/05/663f17efaacd9.jpg)
![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/05/663f17fb03142.jpg)
![](https://www.habersarikamis.com/images/files/2024/05/663f1805a9201.jpg)
İsmail Beytüzün