1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü ülke genelinde çeşitli etkinlilerle kutlanıyor.
Kars Valisi Ziya Polat, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nün önemini belirterek, “Çalışmak, üretmek, alın teri dökmek ve ülke ekonomisine katkı sağlamak kutsal bir faaliyettir” dedi. Vali Polat 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nün birlik ve beraberliğin güçlenmesine vesile olmasını temenni ederek, “Ülkemizin gelişmesi, kalkınması ve ekonomide belirlenen hedeflere ulaşılmasında işçi ve emekçilerimizin katkıları büyük önem arz etmektedir. Çalışmak, üretmek, alın teri dökmek ve ülke ekonomisine katkı sağlamak kutsal bir faaliyettir. Bizler için alın teri ve emek en yüce değerlerdendir. Çünkü bizler millet olarak insana değer veren, emeğe saygı duyan ve alın terini kutsal gören bir anlayışa sahibiz.
Ülkemizin kalkınması ve milletimizin refahı için var gücüyle çalışan, emeği alın teriyle yoğurarak yüce bir değere dönüştüren, helal kazancın timsali olan işçi kardeşlerimizin bu anlamlı gün vesilesiyle hem kendi aralarındaki dayanışmayı hem de diğer sosyal kesimler ile aralarındaki uyum ve iş birliğini geliştireceklerine yürekten inanıyorum.1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nün, alın teri ve emeğiyle katkı sağlayan, özveri ile çalışan ve üreten vatandaşlarımız arasındaki birlik ve beraberliğin güçlenmesine vesile olmasını temenni ediyor, bütün emekçilerimize ve ailelerine sağlık, huzur, mutluluk ve başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.İsmail Beytüzün
Kars Valisi Ziya Polat, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nün önemini belirterek, “Çalışmak, üretmek, alın teri dökmek ve ülke ekonomisine katkı sağlamak kutsal bir faaliyettir” dedi. Vali Polat 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nün birlik ve beraberliğin güçlenmesine vesile olmasını temenni ederek, “Ülkemizin gelişmesi, kalkınması ve ekonomide belirlenen hedeflere ulaşılmasında işçi ve emekçilerimizin katkıları büyük önem arz etmektedir. Çalışmak, üretmek, alın teri dökmek ve ülke ekonomisine katkı sağlamak kutsal bir faaliyettir. Bizler için alın teri ve emek en yüce değerlerdendir. Çünkü bizler millet olarak insana değer veren, emeğe saygı duyan ve alın terini kutsal gören bir anlayışa sahibiz.
Ülkemizin kalkınması ve milletimizin refahı için var gücüyle çalışan, emeği alın teriyle yoğurarak yüce bir değere dönüştüren, helal kazancın timsali olan işçi kardeşlerimizin bu anlamlı gün vesilesiyle hem kendi aralarındaki dayanışmayı hem de diğer sosyal kesimler ile aralarındaki uyum ve iş birliğini geliştireceklerine yürekten inanıyorum.1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nün, alın teri ve emeğiyle katkı sağlayan, özveri ile çalışan ve üreten vatandaşlarımız arasındaki birlik ve beraberliğin güçlenmesine vesile olmasını temenni ediyor, bütün emekçilerimize ve ailelerine sağlık, huzur, mutluluk ve başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.İsmail Beytüzün