Kars Gazi Ahmet Muhtar Paşa Caddesi üzerinde kaldırılan bir camekanlı reklam tabelasından geriye bırakılan kaidesi büyük tehlike saçıyor.Fevzi Paşa İlköğretim Okulu karşında bulunan kaldırım üzerinde geride bırakılan kaide adeta bıçak gibi çevreyi tehdit ediyor. Yüzlere öğrenci bu kaidenin üzerinden ve yanından geçiyor. Yetkililer tarafından kaldırılan reklam tabelasından geride kalan kaide yere sabit bir şekilde olduğu gibi duruyor.Her iki tarafı bıçak gibi keskin olan parça öğrencileri ve kaldırımdan geçen vatandaşları tehdit ediyor. Kalıntıyı orada gören öğrenci velileri ve vatandaşlar söz konusu kaidenin ivedilikle oradan kaldırılmamasını istiyor.
İbrahim Yılmaz
İbrahim Yılmaz